Elektronické sdílení fotek

Tištěné fotografie jsou úžasné připomínky jedinečných událostí, ale my myslíme i na sociální sítě a virální marketingový potenciál elektronických fotografií. Právě proto na všech akcích distribuujeme pořízené fotografie vašim hostům i v elektronické podobě. To vše během pár vteřin, bez nutnosti mobilních dat či složitého stahování mobilní aplikace. 

Chcete účastníkům události předat krátké sdělení? Žádný problém. Do fotografií snadno přidáme libovolnou grafiku, ať už se jedná o logo, krátký text, či produkt. A co třeba video? I s tím si poradíme. Před samotné zobrazení fotografie na mobilním zařízení umístíme krátké nepřeskočitelné video.

Umíme vytvořit také krátký formulář, který vám pomůžeme získat cenné informace od vašich potenciálních zákazníků, a to včetně kontaktních údajů.Rádi byste měli detailní přehled o návštěvnících vaší akce? I na to jsme mysleli. Nejen, že vám poskytneme galerii s veškerými fotografiemi z vaší akce, ale vytvořili jsme také software Youbox ANALYTICS, který dokáže analyzovat fotografie pořízené našimi zařízeními. Získáte tak cenné informace o počtu návštěvníků, jejich pohlaví, věku nebo emočním rozpoložení.

Tuto službu nabízíme se všemi našimi produkty

Youbox ORIGINAL

Zábava se vším všudy

Youbox GO

Kouzlo okamžiku s flexibilním fotokoutkem

Youbox SPIN 360

360 video / foto

Youbox BACKPACK

Fotokoutek v pohybu

Youbox EXTRAS

Víc než jen fotokoutek

Přejete si něco originálního?

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Pro více informací nás kontaktujte.