O nás

Hledáte originální zábavu pro hosty vašeho večírku, plesu, narozenin, nebo dokonce svatby? S našimi fotokoutky zažijete nezapomenutelné okamžiky, které si vaši hosté odnesou na památku v tištěné i elektronické podobě. Zachyťte atmosféru vaší akce s fotokoutky Youbox.

Dlouholeté zkušenosti po celém světě

Specializujeme se na pronájem fotokoutků pro všechny druhy soukromých i firemních akcí. Za více než 10 let na trhu máme za sebou tisíce akcí a vyfotili jsme miliony lidí. Působíme nejen v rámci České republiky, ale i po celé Střední Evropě, USA a Dubaji.

Moderní technologie dotažená do detailu

Všechny naše fotoboxy jsou špičkou v pořizování i tisku fotografií. A jak to, že jsme si tak jistí jejich výjimečnou kvalitou? Jsme totiž samotnými tvůrci hardwaru i softwaru fotoboxů Youbox. Naše produkty získaly řadu významných ocenění jako European Innovation Award a Green Screen Award. Kvalita našich fotoboxů je tedy aktuálně nejlepší v České republice a mezi TOP 3 nejlepšími v celé Evropě.

Profesionální tým

Vždy včas a s úsměvem. Náš tým profesionálů se postará o hladký průběh celé akce. Poradíme si v každé situaci a vy si tak můžete užívat nerušenou zábavu se svými hosty.

“Přejeme si zachytit úsměvy vás, vašich přátel, partnerů i zákazníků na všech kontinentech světa a vnést tak do marketingu více zábavy.”

Ondřej Mařík

CEO and European smiles maker