Promo akce

Váš brand v tom nejlepším světle

Nabízíme vám skvělou možnost, jak originálně a efektivně propagovat váš brand. Ať už se chystáte svou značku zviditelnit na veletrhu, festivalu, nebo třeba v obchodním centru, propagujte ji výrazně a interaktivně s našimi fotokoutky.

 

Fotokoutek sám o sobě je výraznou expozicí a díky neustálému dění zaručeně zaujme vaše publikum a zanechá v něm jen ty nejpozitivnější dojmy. Design fotokoutku zcela přizpůsobíme vaší firemní identitě. Barvy, logo, nebo třeba slogan promítneme do fotopozadí, rekvizit, ale i grafiky, která bude součástí každé fotografie. Přidanou hodnotou fotokoutku je nejenom tisk fotografií  přímo na místě, ale i jejich sdílení v elektronické podobě. To umožňuje vašim potenciálním zákazníkům sdílet fotografie se svými přáteli, rozšiřuje dosah vaší značky a pomůže vám tak generovat i organický dosah.

Ať už zvolíte jakýkoliv z našich produktů garantujeme vám pořízení i tisk fotografií špičkovou technologií. Náš tým profesionálů se postará o kompletní servis fotokoutku včetně dopravy, instalace a obsluhy.

Ukázky výstupů

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Propagujte svou značku prostřednictvím zábavy a vytvořte tak nezapomenutelné pouto se svými zákazníky.